MARCIN DOMAGAŁA ZWOLNIONY Z BEŁKU

Loading

Marcin Domagała w nowym sezonie nie będzie trenerem KS Decor Bełk. Taką decyzję podjął Zarząd Klubu, choć postronnych kibiców może ona dziwić, bo drużyna prowadzona przez szkoleniowca w dobrym stylu utrzymała się przecież na boiskach IV Ligi.

KS Decor Bełk aktualnie zajmuje piątą pozycję w tabeli II Grupy IV Ligi, zdobywając do tej pory 49 punktów. – Informujemy, że decyzją Zarządu Klubu Sportowego „Decor” Bełk, trener Marcina Domagała po zakończeniu sezonu rozstaje się z naszym klubem. – czytamy w oficjalnym komunikacie.

– Dziękujemy trenerowi za cały wkład włożony w prowadzenie Naszej drużyny oraz za wszystkie minuty spędzone na boisku! Życzymy dalszych sukcesów trenerskich. Nowego trenera naszej ekipy poznamy wkrótce! – brzmi pożegnalny komunikat klubu z Bełku.