D. Ostrowski: „Z Rozwojem zagramy o trzy punkty”

Podlesianka Katowice w minioną sobotę rozbiła u siebie Gwarek Ornontowice. Beniaminek IV Ligi udowodnił, że może namieszać w nowym sezonie, bo Gwarek był tak naprawdę tylko tłem dla podopiecznych Damiana Ostrowskiego. – Na pewno bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Tak naprawdę od pierwszej do ostatniej minuty tego meczu prowadziliśmy grę, mieliśmy kontrolę nad tym spotkaniem. Było sporo sytuacji, wygrywamy bardzo wysoko no i bardzo nas cieszy ta inauguracja w takim stylu. – mówi Damian Ostrowski, szkoleniowiec Podlesianki Katowice.

Przed Podlesianką drugie już w tym sezonie derby Katowic z Rozwojem. Pierwsze spotkanie na Podlesiu zakończyło się wygraną klubu z Sołtysiej 1:0. W sobotę o godzinie 11:00 dojdzie do drugiej batalii, a mecz odbędzie się na sztucznej murawie popularnego „Kolejarza”, co na pewno będzie dużym atutem Rozwoju. – Każde następne spotkanie będzie bardzo ciężkie. My na Rozwój nastawiamy się z chęcią zwycięstwa, ale zdajemy sobie sprawę, ze to będzie bardzo ciężkie spotkanie. Liczymy na dobry występ z naszej strony, ale znając zespół Rozwoju, oni też są w stanie dobrze zagrać. – dodaje Damian Ostrowski.

Z tego meczu przeprowadzimy transmisje na żywo dostępną pod TYM LINKIEM. Początek transmisji w sobotę około godziny 10:55.

Dodaj komentarz