PODLESIANKA POMAGA DAWIDOWI!

Loading

LGKS 1938 Podlesianka Katowice włącza się do akcji „Walczymy o Dawida!” i przekazuje na licytację absolutny unikat, jakim jest koszulka meczowa z aktualnie trwającego sezonu! 

Jeśli chcecie mieć w swojej kolekcji unikalną koszulkę meczową jednego z najlepszych zawodników Fortuna 1 Ligi ostatniej dekady, a obecnie ważnego gracza Podlesianki Katowice Łukasza Grzeszczyka, która po rundzie jesiennej jest liderem tabeli w I Grupie IV Ligi, to serdecznie zapraszamy do licytacji! 

Fanom piłki nożnej w Polsce popularnego „Grzeszcza” przedstawiać nie trzeba. Zawodnik ten zagrał między innymi na szczeblu Ekstraklasy, I i II ligi oraz rozgrywek Fortuna Pucharu Polski aż 434 mecze, w których zanotował 82 gole i 68 asyst.

Koszulka w rozmiarze L, a jej cena wywoławcza to 100 zł. Przebijamy o minimum 10 złotych! Na życzenie zwycięzcy możliwość podpisania koszulki przez całą drużynę a także wręczenie jej podczas treningu lub meczu. Licytacja ODBYWA SIĘ POD TYM LINKIEM i potrwa do 18.02.2024r. godzina 20:00. Gramy dla Dawida!