Adrian Tabala zawodnikiem Orihuela CF

Loading

Jak poinformował oficjalny serwis hiszpańskiego klubu Orihuela CF, nowym zawodnikiem zespołu został Adrian Tabala, poprzednio wystepujący w Odrze Wodzisław Śląski. Co ciekawe, klub z Bogumińskiej w ostatnim czasie podkreślał, że Tabala jest cały czas ich zawodnikiem i nie ma możliwości, by w tym sezonie zagrał w innym klubie niż Odra. Rzeczywistość wydaje się być jednak inna.

– Orihuela C.F. podpisała kontrakt z nowym napastnikiem na sezon 2021/2022. To Adrián García García „Tabala”, zawodnik z okolicy, który szkolił się w młodych zespołach klubu Hercules. Doświadczenie nabyte za granicą sprawiło, że rozwinął się jako piłkarz. Pozwala mu wrócić do Hiszpanii z większą samoświadomością swojej gry. Konkurencyjny napastnik, który dobrze porusza się po boisku, z dobrą grą w powietrzu i tyłem do bramki. Są to cechy, które wraz z jakością i prowadzeniem piłki sprawiają, że jest dużym wzmocnieniem dla Orihuela C.F. – czytamy na stronie klubowej.-

– Wierzymy, że jest napastnikiem z dużą wizją w tej dziedzinie i może nadać zespołowi dużą jakość. – powiedział po podpisaniu kontraktu dyrektor sportowy Orihuela CF, José Verdú „Toché”.

źródło: własne / Orihuela CF

Dodaj komentarz