Decathlon BCL – Finał

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z grupy finałowej Decathlon Business Champions League, w której zagrały ekipy Purmo, Tesco Gliwice, Toyota Konsek i OBI Tychy.

Podlesianka Katowice – Odra Wodzisław 0:2

ZZapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć ze sparingowego spotkania rozegranego na bocznym boisku Stadionu Śląskiego, w którym Podlesianka Katowice uległa Odrze Wodzisław Śląski 0:2.

Decathlon BCL – Finał i Mini Finał Pocieszenia

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z rozgrywek Decathlon Business Champions League w Finale i Mini Finale Pocieszenia.

Decathlon BCL – Grupa E&F

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z rozgrywek Decathlon Business Champions League w grupie E i F.

Decathlon BCL – Grupa G&H

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjćc z rozgrywek Decathlon Business Champions League w grupie G i H

Decathlon BCL – Grupa C&D

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z rozgrywek Decathlon Business Champions League w grupie C i D.

Podlesianka Katowice – Slavia Ruda Śląska 1:0

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z finału Pucharu Polski Podokręgu Katowice, w którym Podlesianka Katowice pokonała Slavię Ruda Śląska 1:0. Jedyna bramka w tym meczu padła w 94…

Decathlon BCL – Grupa D

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć ze spotkań w Grupie D rozgrywek Decathlon Business Champions League, w którym zagrały OIRP Katowice, Tenneco Rybnik, OBI Tychy, Leroy Merlin Cieszyn.

Decathlon BCL – Grupa C

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć ze spotkań w Grupie C rozgrywek Decathlon Business Champions League, w którym zagrały Biedronka Team, Decathlon Żory, OBI Jastrzębie-Zdrój i Nowo System.

Odra Wodzisław – Unia Turza Śląska 3:0

Zapraszamy do zapoznania sięz galerią zdjęć ze spotkania w III grupie Ligi Okręgowej, w którym Odra Wodzisław pokonała Unię Turza Śląska 3:0.