PAWEŁ CYGNAR TRENEREM MKS-U MYSZKÓW

Loading

Nowym trenerem IV-ligowego MKS-u Myszków został Paweł Cygnar, który w rundzie jesiennej obecnego sezonu prowadził innego przedstawiciela I Grupy – Szczakowiankę Jaworzno. Szkoleniowiec zastąpił na stanowisku Roberta Majchrzaka, który zrezygnował z pracy po sobotniej porażce z Zagłębiem II Sosnowiec.

– Robert Majchrzak złożył po ostatnim meczu w Sosnowcu rezygnację z pracy w Myszkowie. Dzisiaj pożegnał się z drużyną. Decyzja ta była spowodowana względami sportowymi i osobistymi. Robert Majchrzak do Myszkowa trafił jesienią 2022 roku i zajął w poprzednim sezonie 7. miejsce w czwartoligowych rozgrywkach. Obecnie, po 17. kolejkach sezonu 2023/2024 myszkowianie plasują się na 8 miejscu w tabeli. – czytamy w oficjalnym komunikacie klubu z Myszkowa.

Nowy trener MKS-u w ubiegłym sezonie był bardzo bliski awansu do III Ligi ze Szczakowianką Jaworzno, ale ostatecznie w barażowym dwumeczu musieli uznać wyższość Unii Turza Śląska. W rundzie jesiennej kontynuował pracę w Szczakowiance, ale na rundę wiosenną Zarząd Klubu postanowił nie przedłużać umowy z 37-letnim trenerem.

Źródło: własne / MKS Myszków