All for Joomla All for Webmasters


OFERTA

SlaskiSport.TV to spadkobierca serwisu sportslaski.eu, który powstał w 2011 roku.  Sport od zawsze był naszą pasją - atmosfera sportowych wydarzeń to zdecydowanie to, od czego jesteśmy uzależnieni. W każdy materiał wkładamy ogrom serca i pasji - tak aby nasi partnerzy byli w pełni zadowoleni. Zajmujemy się głównie piłką nożną, ale i inne sporty nie są nam obce. Zachęcamy kluby piłkarskie z Górnego Śląska do ścisłej współpracy. Pełen profesjonalizm za tak niewiele - zrobimy to, czego od nas oczekujesz. W naszej ofercie znajduje się: 

Relacja wideo/Skrót spotkania - Materiał wykonujemy maksymalnie z czterech kamer (kamera główna, dwie kamery zabramkowe oraz kamera otoczkowa). Istnieje możliwość dogrania komentarza meczowego do relacji oraz pomeczowych wywiadów z zawodnikami i trenerem. 

Otoczka meczowa - Piłkarze biegający po zielonej murawie nie są jednak najważniejsi? Nie ma problemu! Oferujemy materiał który będzie zawierał także wydarzenia boiskowe, ale najważniejsze będzie to co dzieje się dookoła. Trybuny, kibice, komentarze piłkarzy czy podpowiedzi trenerów - to wszystko zarejestrujemy dla ciebie i scalimy to w jedno! 

Relacja NA ŻYWO - Potrzebujesz pokazać światu swoje wydarzenie na żywo? Idealnie trafiłeś. Przeprowadzimy transmisję całego spotkania, tak aby inni mogli go zobaczyć w internecie. Jedynie czego wymagamy to dostęp do sieci WIFI lub mocny zasięg LTE. 

FOTORELACJA - Potrzebujesz zdjęć ze swojego wydarzenia? To również jesteśmy w stanie wykonać. Nasze galerie zawierają nie tylko wydarzenia boiskowe, ale i wszystko to, co dzieje się dookoła - sprawne oko naszego fotoreportera sprawi, że Twoja galeria będzie wyjatkowa. 
 
© SlaskiSport.TV 2017 | Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search