Znamy Terminarz Rybnickiej Klasy A

Poznaliśmy terminarz rozgrywek rybnickiej klasy A na sezon 2021/2022. Zbliżający się sezon zapowiada się niezwykle ciekawie, bo o awans do Klasy Okręgowej bój stoczy wiele uznanych marek – Dąb Gaszowice, Polonia Marklowice, Naprzód Rydułtowy, Polonia Łaziska czy też Górnik Radlin. 

W  pierwszej kolejce zagrają ze sobą miedzy innymi MKS 32 Radziejów z Naprzodem Rydułtowy. Na zdjęciu pojedynek tych właśnie ekip z czerwca 2015 roku. Autorką fotografii jest Olivia Jureczko. 

  Terminarz rozgrywek  – Klasa A

Sezon 2021/2022

L.p. Data meczu 1 Kolejka 14.08.2021 (sobota) godzina 17:00
1. 14.08.2021 Dąb Gaszowice Decor Bełk II
2. 14.08.2021 Zuch Orzepowice Płomień Ochojec
3. 14.08.2021 LKS Baranowice Górnik Boguszowice
4. 14.08.2021 MKS Czerwionka Polonia Łaziska
5. 14.08.2021 Start Mszana Polonia Marklowice
6. 14.08.2021 MKS 23 Radziejów Naprzód  23 Rydułtowy
7. 14.08.2021 x Ruch Stanowice
8. 14.08.2021 Orzeł Jankowice Polonia Niewiadom
9. 14.08.2021 Górnik Radlin MKS Żory
       
L.p. Data meczu 2 Kolejka 21.08.2021 (sobota) godzina 17:00
10. 21.08.2021 Decor Bełk II MKS Żory
11. 21.08.2021 Polonia Niewiadom Górnik Radlin
12. 21.08.2021 Ruch Stanowice Orzeł Jankowice
13. 21.08.2021 Naprzód  23 Rydułtowy x
14. 21.08.2021 Polonia Marklowice MKS 23 Radziejów
15. 21.08.2021 Polonia Łaziska Start Mszana
16. 21.08.2021 Górnik Boguszowice MKS Czerwionka
17. 21.08.2021 Płomień Ochojec LKS Baranowice
18. 21.08.2021 Dąb Gaszowice Zuch Orzepowice
       
L.p. Data meczu 3 Kolejka 28.08.2021 (sobota) godzina 17:00
19. 28.08.2021 Zuch Orzepowice Decor Bełk II
20. 28.08.2021 LKS Baranowice Dąb Gaszowice
21. 28.08.2021 MKS Czerwionka Płomień Ochojec
22. 28.08.2021 Start Mszana Górnik Boguszowice
23. 28.08.2021 MKS 23 Radziejów Polonia Łaziska
24. 28.08.2021 x Polonia Marklowice
25. 28.08.2021 Orzeł Jankowice Naprzód  23 Rydułtowy
26. 28.08.2021 Górnik Radlin Ruch Stanowice
27. 28.08.2021 MKS Żory Polonia Niewiadom
       
L.p. Data meczu 4 Kolejka 4.09.2021 (sobota) godzina 16:00
28. 4.09.2021 Decor Bełk II Polonia Niewiadom
29. 4.09.2021 Ruch Stanowice MKS Żory
30. 4.09.2021 Naprzód  23 Rydułtowy Górnik Radlin
31. 4.09.2021 Polonia Marklowice Orzeł Jankowice
32. 4.09.2021 Polonia Łaziska x
33. 4.09.2021 Górnik Boguszowice MKS 23 Radziejów
34. 4.09.2021 Płomień Ochojec Start Mszana
35. 4.09.2021 Dąb Gaszowice MKS Czerwionka
36. 4.09.2021 Zuch Orzepowice LKS Baranowice
       
L.p. Data meczu 5 Kolejka 11.09.2021 (sobota) godzina 16:00
37. 11.09.2021 LKS Baranowice Decor Bełk II
38. 11.09.2021 MKS Czerwionka Zuch Orzepowice
39. 11.09.2021 Start Mszana Dąb Gaszowice
40. 11.09.2021 MKS 23 Radziejów Płomień Ochojec
41. 11.09.2021 x Górnik Boguszowice
42. 11.09.2021 Orzeł Jankowice Polonia Łaziska
43. 11.09.2021 Górnik Radlin Polonia Marklowice
44. 11.09.2021 MKS Żory Naprzód  23 Rydułtowy
45. 11.09.2021 Polonia Niewiadom Ruch Stanowice
               
L.p. Data meczu 6 Kolejka 18.09.2021 (sobota) godzina 16:00
46. 18.09.2021 Decor Bełk II Ruch Stanowice
47. 18.09.2021 Naprzód  23 Rydułtowy Polonia Niewiadom
48. 18.09.2021 Polonia Marklowice MKS Żory
49. 18.09.2021 Polonia Łaziska Górnik Radlin
50. 18.09.2021 Górnik Boguszowice Orzeł Jankowice
51. 18.09.2021 Płomień Ochojec x
52. 18.09.2021 Dąb Gaszowice MKS 23 Radziejów
53. 18.09.2021 Zuch Orzepowice Start Mszana
54. 18.09.2021 LKS Baranowice MKS Czerwionka
       
L.p. Data meczu 7 Kolejka 25.09.2021 (sobota) godzina 16:00
55. 25.09.2021 MKS Czerwionka Decor Bełk II
56. 25.09.2021 Start Mszana LKS Baranowice
57. 25.09.2021 MKS 23 Radziejów Zuch Orzepowice
58. 25.09.2021 x Dąb Gaszowice
59. 25.09.2021 Orzeł Jankowice Płomień Ochojec
60. 25.09.2021 Górnik Radlin Górnik Boguszowice
61. 25.09.2021 MKS Żory Polonia Łaziska
62. 25.09.2021 Polonia Niewiadom Polonia Marklowice
63. 25.09.2021 Ruch Stanowice Naprzód  23 Rydułtowy
       
L.p. Data meczu 8 Kolejka 2.10.2021 (sobota) godzina 15:00
64. 2.10.2021 Decor Bełk II Naprzód  23 Rydułtowy
65. 2.10.2021 Polonia Marklowice Ruch Stanowice
66. 2.10.2021 Polonia Łaziska Polonia Niewiadom
67. 2.10.2021 Górnik Boguszowice MKS Żory
68. 2.10.2021 Płomień Ochojec Górnik Radlin
69. 2.10.2021 Dąb Gaszowice Orzeł Jankowice
70. 2.10.2021 Zuch Orzepowice x
71. 2.10.2021 LKS Baranowice MKS 23 Radziejów
72. 2.10.2021 MKS Czerwionka Start Mszana
       
L.p. Data meczu 9 Kolejka 9.10.2021 (sobota) godzina 15:00
73. 9.10.2021 Start Mszana Decor Bełk II
74. 9.10.2021 MKS 23 Radziejów MKS Czerwionka
75. 9.10.2021 x LKS Baranowice
76. 9.10.2021 Orzeł Jankowice Zuch Orzepowice
77. 9.10.2021 Górnik Radlin Dąb Gaszowice
78. 9.10.2021 MKS Żory Płomień Ochojec
79. 9.10.2021 Polonia Niewiadom Górnik Boguszowice
80. 9.10.2021 Ruch Stanowice Polonia Łaziska
81. 9.10.2021 Naprzód  23 Rydułtowy Polonia Marklowice
       
L.p. Data meczu 10 Kolejka 16.10.2021 (sobota) godzina 15:00
82. 16.10.2021 Decor Bełk II Polonia Marklowice
83. 16.10.2021 Polonia Łaziska Naprzód  23 Rydułtowy
84. 16.10.2021 Górnik Boguszowice Ruch Stanowice
85. 16.10.2021 Płomień Ochojec Polonia Niewiadom
86. 16.10.2021 Dąb Gaszowice MKS Żory
87. 16.10.2021 Zuch Orzepowice Górnik Radlin
88. 16.10.2021 LKS Baranowice Orzeł Jankowice
89. 16.10.2021 MKS Czerwionka x
90. 16.10.2021 Start Mszana MKS 23 Radziejów
       
L.p. Data meczu 11 Kolejka 23.10.2021 (sobota) godzina 15:00
91. 23.10.2021 MKS 23 Radziejów Decor Bełk II
92. 23.10.2021 x Start Mszana
93. 23.10.2021 Orzeł Jankowice MKS Czerwionka
94. 23.10.2021 Górnik Radlin LKS Baranowice
95. 23.10.2021 MKS Żory Zuch Orzepowice
96. 23.10.2021 Polonia Niewiadom Dąb Gaszowice
97. 23.10.2021 Ruch Stanowice Płomień Ochojec
98. 23.10.2021 Naprzód  23 Rydułtowy Górnik Boguszowice
99. 23.10.2021 Polonia Marklowice Polonia Łaziska
       
L.p. Data meczu 12 Kolejka 30.10.2021 (sobota) godzina 14:00
100. 30.10.2021 Decor Bełk II Polonia Łaziska
101. 30.10.2021 Górnik Boguszowice Polonia Marklowice
102. 30.10.2021 Płomień Ochojec Naprzód  23 Rydułtowy
103. 30.10.2021 Dąb Gaszowice Ruch Stanowice
104. 30.10.2021 Zuch Orzepowice Polonia Niewiadom
105. 30.10.2021 LKS Baranowice MKS Żory
106. 30.10.2021 MKS Czerwionka Górnik Radlin
107. 30.10.2021 Start Mszana Orzeł Jankowice
108. 30.10.2021 MKS 23 Radziejów x
       
L.p. Data meczu 13 Kolejka 6.11.2021 (sobota) godzina 14:00
109. 6.11.2021 x Decor Bełk II
110. 6.11.2021 Orzeł Jankowice MKS 23 Radziejów
111. 6.11.2021 Górnik Radlin Starm Mszana
112. 6.11.2021 MKS Żory MKS Czerwionka
113. 6.11.2021 Polonia Niewiadom LKS Baranowice
114. 6.11.2021 Ruch Stanowice Zuch Orzepowice
115. 6.11.2021 Naprzód  23 Rydułtowy Dąb Gaszowice
116. 6.11.2021 Polonia Marklowice Płomień Ochojec
117. 6.11.2021 Polonia Łaziska Górnik Boguszowice
       
L.p. Data meczu 14 Kolejka 11.11.2021 (czwartek) godzina 13:30
118. 11.11.2021 Decor Bełk II Górnik Boguszowice
119. 11.11.2021 Płomień Ochojec Polonia Łaziska
120. 11.11.2021 Dąb Gaszowice Polonia Marklowice
121. 11.11.2021 Zuch Orzepowice Naprzód  23 Rydułtowy
122. 11.11.2021 LKS Baranowice Ruch Stanowice
123. 11.11.2021 MKS Czerwionka Polonia Niewiadom
124. 11.11.2021 Start Mszana MKS Żory
125. 11.11.2021 MKS 23 Radziejów Górnik Radlin
126. 11.11.2021 x Orzeł Jankowice
       
L.p. Data meczu 15 Kolejka 13.11.2021 (sobota) godzina 13:30
127. 13.11.2021 Orzeł Jankowice Decor Bełk II
128. 13.11.2021 Górnik Radlin x
129. 13.11.2021 MKS Żory MKS 23 Radziejów
130. 13.11.2021 Polonia Niewiadom Start Mszana
131. 13.11.2021 Ruch Stanowice MKS Czerwionka
132. 13.11.2021 Naprzód  23 Rydułtowy LKS Baranowice
133. 13.11.2021 Polonia Marklowice Zuch Orzepowice
134. 13.11.2021 Polonia Łaziska Dąb Gaszowice
135. 13.11.2021 Górnik Boguszowice Płomień Ochojec
       
L.p. Data meczu 16 Kolejka 20.11.2021 (sobota) godzina 13:00
136. 20.11.2021 Decor Bełk II Płomień Ochojec
137. 20.11.2021 Dąb Gaszowice Górnik Boguszowice
138. 20.11.2021 Zuch Orzepowice Polonia Łaziska
139. 20.11.2021 LKS Baranowice Polonia Marklowice
140. 20.11.2021 MKS Czerwionka Naprzód  23 Rydułtowy
141. 20.11.2021 Start Mszana Ruch Stanowice
142. 20.11.2021 MKS 23 Radziejów Polonia Niewiadom
143. 20.11.2021 x MKS Żory
144. 20.11.2021 Orzeł Jankowice Górnik Radlin
       
L.p. Data meczu 17 Kolejka 27.11.2021 (sobota) godzina 13:00
145. 27.11.2021 Górnik Radlin Decor Bełk II
146. 27.11.2021 MKS Żory Orzeł Jankowice
147. 27.11.2021 Polonia Niewiadom x
148. 27.11.2021 Ruch Stanowice MKS 23 Radziejów
149. 27.11.2021 Naprzód  23 Rydułtowy Start Mszana
150. 27.11.2021 Polonia Marklowice MKS Czerwionka
151. 27.11.2021 Polonia Łaziska LKS Baranowice
152. 27.11.2021 Górnik Boguszowice Zuch Orzepowice
153. 27.11.2021 Płomień Ochojec Dąb Gaszowice
             
L.p. Data meczu 18 Kolejka 12.03.2022 (sobota) godzina 15:00
154. 12.03.2022 Decor Bełk II Dąb Gaszowice
155. 12.03.2022 Płomień Ochojec Zuch Orzepowice
156. 12.03.2022 Górnik Boguszowice LKS Baranowice
157. 12.03.2022 Polonia Łaziska MKS Czerwionka
158. 12.03.2022 Polonia Marklowice Start Mszana
159. 12.03.2022 Naprzód  23 Rydułtowy MKS 23 Radziejów
160. 12.03.2022 Ruch Stanowice x
161. 12.03.2022 Polonia Niewiadom Orzeł Jankowice
162. 12.03.2022 MKS Żory Górnik Radlin
       
L.p. Data meczu 19 Kolejka 19.03.2022 (sobota) godzina 15:00
163. 19.03.2022 MKS Żory Decor Bełk II
164. 19.03.2022 Górnik Radlin Polonia Niewiadom
165. 19.03.2022 Orzeł Jankowice Ruch Stanowice
166. 19.03.2022 x Naprzód  23 Rydułtowy
167. 19.03.2022 MKS 23 Radziejów Polonia Marklowice
168. 19.03.2022 Start Mszana Polonia Łaziska
169. 19.03.2022 MKS Czerwionka Górnik Boguszowice
170. 19.03.2022 LKS Baranowice Płomień Ochojec
171. 19.03.2022 Zuch Orzepowice Dąb Gaszowice
       
L.p. Data meczu 20 Kolejka 26.03.2022 (sobota) godzina 15:30
172. 26.03.2022 Decor Bełk II Zuch Orzepowice
173. 26.03.2022 Dąb Gaszowice LKS Baranowice
174. 26.03.2022 Płomień Ochojec MKS Czerwionka
175. 26.03.2022 Górnik Boguszowice Start Mszana
176. 26.03.2022 Polonia Łaziska MKS 23 Radziejów
177. 26.03.2022 Polonia Marklowice x
178. 26.03.2022 Naprzód  23 Rydułtowy Orzeł Jankowice
179. 26.03.2022 Ruch Stanowice Górnik Radlin
180. 26.03.2022 Polonia Niewiadom MKS Żory
       
L.p. Data meczu 21 Kolejka 2.04.2022 (sobota) godzina 16:00
181. 2.04.2022 Polonia Niewiadom Decor Bełk II
182. 2.04.2022 MKS Żory Ruch Stanowice
183. 2.04.2022 Górnik Radlin Naprzód  23 Rydułtowy
184. 2.04.2022 Orzeł Jankowice Polonia Marklowice
185. 2.04.2022 x Polonia Łaziska
186. 2.04.2022 MKS 23 Radziejów Górnik Boguszowice
187. 2.04.2022 Start Mszana Płomień Ochojec
188. 2.04.2022 MKS Czerwionka Dąb Gaszowice
189. 2.04.2022 LKS Baranowice Zuch Orzepowice
       
L.p. Data meczu 22 Kolejka 9.04.2022 (sobota) godzina 16:00
190. 9.04.2022 Decor Bełk II LKS Baranowice
191. 9.04.2022 Zuch Orzepowice MKS Czerwionka
192. 9.04.2022 Dąb Gaszowice Start Mszana
193. 9.04.2022 Płomień Ochojec MKS 23 Radziejów
194. 9.04.2022 Górnik Boguszowice x
195. 9.04.2022 Polonia Łaziska Orzeł Jankowice
196. 9.04.2022 Polonia Marklowice Górnik Radlin
197. 9.04.2022 Naprzód  23 Rydułtowy MKS Żory
198. 9.04.2022 Ruch Stanowice Polonia Niewiadom
       
L.p. Data meczu 23 Kolejka 16.04.2022 (sobota) godzina 16:30
199. 16.04.2022 Ruch Stanowice Decor Bełk II
200. 16.04.2022 Polonia Niewiadom Naprzód  23 Rydułtowy
201. 16.04.2022 MKS Żory Polonia Marklowice
202. 16.04.2022 Górnik Radlin Polonia Łaziska
203. 16.04.2022 Orzeł Jankowice Górnik Boguszowice
204. 16.04.2022 x Płomień Ochojec
205. 16.04.2022 MKS 23 Radziejów Dąb Gaszowice
206. 16.04.2022 Start Mszana Zuch Orzepowice
207. 16.04.2022 MKS Czerwionka LKS Baranowice
       
L.p. Data meczu 24 Kolejka 23.04.2022 (sobota) godzina 16:30
208. 23.04.2022 Decor Bełk II MKS Czerwionka
209. 23.04.2022 LKS Baranowice Start Mszana
210. 23.04.2022 Zuch Orzepowice MKS 23 Radziejów
211. 23.04.2022 Dąb Gaszowice x
212. 23.04.2022 Płomień Ochojec Orzeł Jankowice
213. 23.04.2022 Górnik Boguszowice Górnik Radlin
214. 23.04.2022 Polonia Łaziska MKS Żory
215. 23.04.2022 Polonia Marklowice Polonia Niewiadom
216. 23.04.2022 Naprzód  23 Rydułtowy Ruch Stanowice
       
L.p. Data meczu 25 Kolejka 30.04.2022 (sobota) godzina 16:30
217. 30.04.2022 Naprzód  23 Rydułtowy Decor Bełk II
218. 30.04.2022 Ruch Stanowice Polonia Marklowice
219. 30.04.2022 Polonia Niewiadom Polonia Łaziska
220. 30.04.2022 MKS Żory Górnik Boguszowice
221. 30.04.2022 Górnik Radlin Płomień Ochojec
222. 30.04.2022 Orzeł Jankowice Dąb Gaszowice
223. 30.04.2022 x Zuch Orzepowice
224. 30.04.2022 MKS 23 Radziejów LKS Baranowice
225. 30.04.2022 Start Mszana MKS Czerwionka
       
L.p. Data meczu 26 Kolejka 3.05.2022 (wtorek) godzina 17:00
226. 3.05.2022 Decor Bełk II Start  Mszana
227. 3.05.2022 MKS Czerwionka MKS 23 Radziejów
228. 3.05.2022 LKS Baranowice x
229. 3.05.2022 Zuch Orzepowice Orzeł Jankowice
230. 3.05.2022 Dąb Gaszowice Górnik Radlin
231. 3.05.2022 Płomień Ochojec MKS Żory
232. 3.05.2022 Górnik Boguszowice Polonia Niewiadom
233. 3.05.2022 Polonia Łaziska Ruch Stanowice
234. 3.05.2022 Polonia Marklowice Naprzód  23 Rydułtowy
       
L.p. Data meczu 27 Kolejka 7.05.2022 (sobota) godzina 17:00
235. 7.05.2022 Polonia Marklowice Decor Bełk II
236. 7.05.2022 Naprzód  23 Rydułtowy Polonia Łaziska
237. 7.05.2022 Ruch Stanowice Górnik Boguszowice
238. 7.05.2022 Polonia Niewiadom Płomień Ochojec
239. 7.05.2022 MKS Żory Dąb Gaszowice
240. 7.05.2022 Górnik Radlin Zuch Orzepowice
241. 7.05.2022 Orzeł Jankowice LKS Baranowice
242. 7.05.2022 x MKS Czerwionka
243. 7.05.2022 MKS 23 Radziejów Starm Mszana
       
L.p. Data meczu 28 Kolejka 14.05.2022 (sobota) godzina 17:00
244. 14.05.2022 Decor Bełk II MKS 23 Radziejów
245. 14.05.2022 Start Mszana x
246. 14.05.2022 MKS Czerwionka Orzeł Jankowice
247. 14.05.2022 LKS Baranowice Górnik Radlin
248. 14.05.2022 Zuch Orzepowice MKS Żory
249. 14.05.2022 Dąb Gaszowice Polonia Niewiadom
250. 14.05.2022 Płomień Ochojec Ruch Stanowice
251. 14.05.2022 Górnik Boguszowice Naprzód  23 Rydułtowy
252. 14.05.2022 Polonia Łaziska Polonia Marklowice
       
L.p. Data meczu 29 Kolejka 21.05.2022 (sobota) godzina 17:00
253. 21.05.2022 Polonia Łaziska Decor Bełk II
254. 21.05.2022 Polonia Marklowice Górnik Boguszowice
255. 21.05.2022 Naprzód  23 Rydułtowy Płomień Ochojec
256. 21.05.2022 Ruch Stanowice Dąb Gaszowice
257. 21.05.2022 Polonia Niewiadom Zuch Orzepowice
258. 21.05.2022 MKS Żory LKS Baranowice
259. 21.05.2022 Górnik Radlin MKS Czerwionka
260. 21.05.2022 Orzeł Jankowice Start Mszana
261. 21.05.2022 x MKS 23 Radziejów
                             
L.p. Data meczu 30 Kolejka 28.05.2022 (sobota) godzina 17:00
262. 28.05.2022 Decor Bełk II x
263. 28.05.2022 MKS 23 Radziejów Orzeł Jankowice
264. 28.05.2022 Start Mszana Górnik Radlin
265. 28.05.2022 MKS Czerwionka MKS Żory
266. 28.05.2022 LKS Baranowice Polonia Niewiadom
267. 28.05.2022 Zuch Orzepowice Ruch Stanowice
268. 28.05.2022 Dąb Gaszowice Naprzód  23 Rydułtowy
269. 28.05.2022 Płomień Ochojec Polonia Marklowice
270. 28.05.2022 Górnik Boguszowice Polonia Łaziska
       
L.p. Data meczu 31 Kolejka 4.06.2022 (sobota) godzina 17:00
271. 4.06.2022 Górnik Boguszowice Decor Bełk II
272. 4.06.2022 Polonia Łaziska Płomień Ochojec
273. 4.06.2022 Polonia Marklowice Dąb Gaszowice
274. 4.06.2022 Naprzód  23 Rydułtowy Zuch Orzepowice
275. 4.06.2022 Ruch Stanowice LKS Baranowice
276. 4.06.2022 Polonia Niewiadom MKS Czerwionka
277. 4.06.2022 MKS Żory Start  Mszana
278. 4.06.2022 Górnik Radlin MKS 23 Radziejów
279. 4.06.2022 Orzeł Jankowice x
       
L.p. Data meczu 32 Kolejka 11.06.2022 (sobota) godzina 17:00
280. 11.06.2022 Decor Bełk II Orzeł Jankowice
281. 11.06.2022 x Górnik Radlin
282. 11.06.2022 MKS 23 Radziejów MKS Żory
283. 11.06.2022 Start Mszana Polonia Niewiadom
284. 11.06.2022 MKS Czerwionka Ruch Stanowice
285. 11.06.2022 LKS Baranowice Naprzód  23 Rydułtowy
286. 11.06.2022 Zuch Orzepowice Polonia Marklowice
287. 11.06.2022 Dąb Gaszowice Polonia Łaziska
288. 11.06.2022 Płomień Ochojec Górnik Boguszowice
       
L.p. Data meczu 33 Kolejka 16.06.2022 (czwartek) godzina 17:00
289. 16.06.2022 Płomień Ochojec Decor Bełk II
290. 16.06.2022 Górnik Boguszowice Dąb Gaszowice
291. 16.06.2022 Polonia Łaziska Zuch Orzepowice
292. 16.06.2022 Polonia Marklowice LKS Baranowice
293. 16.06.2022 Naprzód  23 Rydułtowy MKS Czerwionka
294. 16.06.2022 Ruch Stanowice Start Mszana
295. 16.06.2022 Polonia Niewiadom MKS 23 Radziejów
296. 16.06.2022 MKS Żory x
297. 16.06.2022 Górnik Radlin Orzeł Jankowice
       
L.p. Data meczu 34 Kolejka 18.06.2022 (sobota) godzina 17:00
298. 18.06.2022 Decor Bełk II Górnik Radlin
299. 18.06.2022 Orzeł Jankowice MKS Żory
300. 18.06.2022 x Polonia Niewiadom
301. 18.06.2022 MKS 23 Radziejów Ruch Stanowice
302. 18.06.2022 Start Mszana Naprzód  23 Rydułtowy
303. 18.06.2022 MKS Czerwionka Polonia Marklowice
304. 18.06.2022 LKS Baranowice Polonia Łaziska
305. 18.06.2022 Zuch Orzepowice Górnik Boguszowice
306. 18.06.2022 Dąb Gaszowice Płomień Ochojec

ŹRÓDŁO: rybnik.szpn.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *