Sokół Wola ograł lidera w dziesiątkę

Loading

Niespodzianka w I Grupie Ligi Okręgowej. Lider tabeli AKS Mikołów uległ na wyjeździe Sokołowi Wola 0-1, a bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 72 minucie gry Jakub Krawczyk. Co ciekawe, gospodarze większość meczu musieli radzić sobie w dziesiątkę, bo w 42 minucie czerwoną kartką ukarany został Grzegorz Kuźnik. Goście mimo porażki w dalszym ciągu są liderem tabeli, ich przewaga stopniała jednak do czterech oczek nad drugą w tabeli Pogonią Imielin i trzecią Podlesianką Katowice.

SOKÓŁ WOLA – AKS MIKOŁÓW 1:0 (0:0)
Jakub Krawczyk 72′

SOKÓŁ WOLA: Wojciech Kołek – Grzegorz Kuźnik, Bartosz Koczy, Mateusz Lendzion (76. Jakub Faruga), Przemysław Wyrobek, Łukasz Biliński (68. Tomasz Porczyński), Szymon Pukas (56. Aleksander Stawowy), Łukasz Grabowiecki, Jakub Jucha, Jakub Krawczyk (90. Filip Niesyto), Rafał Kula. TRENER: Łukasz Biliński.

AKS MIKOŁÓW: Łukasz Szczepek – Paweł Lesik, Jarosław Kowalski, Dawid Mazurek, Łukasz Kopytko (80. Daniel Olszewski), Sebastian Kubisz (72. Łukasz Zgliński), Wojciech Oltman, Marcin Piekarz, Mateusz Sikora, Patryk Wieczorek, Mateusz Zamojda. TRENER: Marcin Molek.

Żółte kartki: Rafał Kula, Jakub Jucha, Kacper Zieliński, Tomasz Porczyński, Paweł Lesik, Sebastian Kubisz.
Czerwona kartka: Grzegorz Kuźnik 42′ (Sokół Wola)

źródło: własne / laczynaspilka.pl